AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
WOP29 Dead Mans Hill - "The Daemons of Death" digipack CD 2006
Najnowszy CD Dead Man's Hill zawiera 8 utworów na pograniczu ambient i neoclassical, chóry, orkiestralne aranżacje na smyczki i instrumenty dęte, wspaniałe czyste wokale i charakterystycznych dla DMH rytmów. Zawiera utwór "Masks of Egypt" zamieszczony wcześniej na samplerze promocyjnym WOP.

Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP28 Alle Sagen Ja - "The Voice of Bronze Preludes a Song" digipack CD 2006
Alle Sagen Ja to side projekt Dead Man's Hill o tematyce wojennej. Muzyka złożona z militarnych rytmów, dark ambientowych dźwiękobrazów z pola bitwy, oraz śpiewów i recytacji opowiadających prawdziwe historie i poezje z okresu II Wojny Światowej.

Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP27 Stahlwerk 9 / Cold Fusion / Rukkanor - "Triumvire" >ltd.660< CD 2006
Mroczna i poetycka wizja burzliwych czasów Rzymskiej Republiki, wojen domowych, triumwiratu i imperium.Triumvire to pakt trzech projektów spod znaku martial industrial - Stahlwerk 9, Cold Fusion i Rukkanor. Przepiękny drewniany box, haftowany złotem welur, złote nadruki i złota płyta CD - 660 kopii w trzech kolorach (czarny, czerwony i szary) - tylko po 220 z każdego. Całkowicie ręcznie wykonane, ręcznie numerowane unikalne limitowane wydawnictwo.


Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP26 Mushroom's Patience & Outofsight - split, digipack CD 2006
Długo oczekiwany album, doskonały split legendy awangardy sceny włoskiej Mushroom's Patience i obiecującego polskiego projektu Outofsight znakomicie przyjętego na składance "Gloria Victis Vae Victis" (WOP 15). 50 minut intrygujących dziwęków i fantastycznych rytmów. Matowy digipack zaprojektowany, jak zawsze przepieknie, przez Michała Karcza.


Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP25 Rukkanor - "Deora" digipack CD 2005
Rukkanor przynosi oryginalną mieszankę stylów i kultur. Orientalne melodie i rytmy, "żywe" instrumenty perkusyjne i syntetyczne bity, delikatne, zwiewne dźwięki i elektromilitarne marsze, śpiewy gregoriańskie i zaśpiewy muezinów, symfoniczne instrumentarium i jazzowy klarnet, chwytliwe melodie i dotyk mroku zmiksowane w jedną całość. Dla wszystkich znudzonych przewidywalną jednoznacznością. Wiara, wojny religijne, zdrada, morderstwa, wszystko w imię boże. Czas elektrokrucjaty. "Deora" wydana jest w dwóch wersjach - normalna - CD w digipacku o fakturze skórki, oraz limitowana kolekcjonerska edycja w specjalnych ręcznie wykonywanych pudełkach. Tylko 222 kopie z dodatkowymi 24 minutami muzyki na dodatkowym limitowanym Profi CDR EP.


Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP24 Belborn & Rose Rovine e Amanti - "Grain" digipack CD 2006
Ziarno jest potężnym i ogólnie znanym symbolem na świecie. Oznacza życie, płodnośc, urodzaj, miłość i odrodzenie. Jego duchowa moc jest obecna zarówno w chrześcijaństwie, jak i pogaństwie. Pomimo różnych wierzeń, dwa znakomite neofolkowe projekty - niemiecki Belborn i włoski Rose Rovine E Amanti zjednoczyły sie we wspólnej idei, której początkiem jest ziarno, tak aby powstało coś nowego. Split 13 rzadkich, niepublikowanych i premierowych utworów, 54 minuty fantastycznej muzyki. CD w digipacku.

Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP23 Lingua Fungi - "Flowery Dreams" digipack CD 2006
Magiczna podróż poprzez dziwne sny w pięknych kwiecistych sceneriach, płynących i przenikających się wzajemnie. Bez wyraźnej granicy pomiędzy smutkiem i radością, ciemnymi i jasnymi momentami. Lingua Fungi zabiera nas na wycieczkę w krainę podświadomości. Prawdziwe instrumenty - flety, gitary, bas, mandolina i różne instrumenty perkusyjne zmieszane z ambientowymi plamami. Lakierowany digipack zaprojektowany przez Michała Karcza. Pierwsze 222 sztuki zawierają dodatkową ręcznie numerowaną CDR-ową EP-kę "Spore Prints" z dwudziestoma pięcioma dodatkowymi minutami tej niezwykłej muzyki. Cena jest taka sama, jak wersji normalnej, więc pospieszcie się i zdobądźcie swoją kopię!


Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP22 Haven - "The Last Breath Of Lonely Buildings" digipack CDr 2005

Wspaniały klimatyczny ambient/industrial w stylu najlepszych dokonań Raison d'etre. Znakomity debiut polskiego projektu. Piękne dźwięki, wplecione orientalne rytmy i gregoriańskie śpiewy. Bardzo interesujący video clip zawarty na płycie!Cena: SOLD OUT

Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

 © Rage In Eden 2003 - 2023 Created by AlterNation Music Magazine