AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
WOP33 Toroidh - "European Trilogy" 3 x CD BOX 2006
Kampania rozpoczyna się na nowo - European Trilogy 3 CD box w War Office Propaganda! Opracowane na nowo i zremasterowane legendarne płyty Toroidh.
:: "Those Who Do Not Remember The Past Are Condemned To Repeat It"
:: "Europe Is Dead"
:: "Testament"
w nowych wersjach przygotowanych specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Trzypłytowa obwoluta w niespotykanym, pięknym pudełku. Więcej słów nie potrzeba.

Cena: 90,00 PLN

Więcej »

WOP32 Lingua Fungi - "Tlapallan Pantonal" digipack CD 2007
Tlapallan Pantonal to osobista interpretacja mitologii Mezoameryki. Album został zainspirowany szczególnie mitem o Quetzalcoatlu - jednym z najważniejszych i największych bogów plemion środkowoamerykańskich. Muzycznie płyta nie jest eksploracją dźwięków pochodzących z tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki, ale czymś więcej - osobistą refleksją i wizją twórcy poruszającą się wokół klimatu, który wywołały wspaniałe opowieści. Dźwiękowo zróżnicowana - od czystego abstrakcyjnego ambientu po akustyczne folkowe pasaże. Kolejna interesująca płyta Lingua Fungi.

Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP31 [haven] - "Naos" digipack CD 2006
Debiutancki materiał [haven] - "The Last Breath of Lonely Buildings" wydany przez WOP w 2005 został przyjety bardzo entuzjastycznie, a nakład rozszedł sie błyskawicznie. Teraz kolej na drugie dzieło [haven] - "Naos", muzycznie jeszcze bardziej dojrzałe od poprzedniego. Muzyka poruszajaca sie na styku Europy i Azji, orientalne klimaty i surowy dark ambient tworza wizje bogatej historii bliskiego wschodu, plyta wydana w standardzie War Office Propaganda - digipacku przepięknie zaprojektowanym przez Michała Karcza.Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP30 Cold Fusion - "ORP Orzeł" digipack CD 2006
Muzyka która znajduje sie na CD została skomponowana w latach 2003/2004. Jest to muzyczna wizja tragicznej, a zarazem romantycznej historii polskiej łodzi podwodnej ORP Orzeł. Fragmenty utworów z plyty "ORP Orzeł" zostały wykorzystane na wydanym w 2004 roku Scontrum act III (WOP04 - nakład wyprzedany). Teraz czas na to, aby posłuchac pełnego albumu o łącznym czasie ok. 45 min. Muzyka Cold Fusion z "ORP Orzeł" została wykorzystana jako ścieżka dźwiękowa w filmie dokumentalnym "Legend of the Orzel" wyprodukowanym przez Nederlands Film Instituut w Holandii. Film ten będzie wyemitowany m.in. w stacjach ARTE, TV Estonia, TV Polska, TV Włoska. CD wydany w digipacku zaprojektowanym przez Michał Karcza. Wersja limitowana 200 szt. z dodatkowym profi CD-R pakowana w specjalną okładkę z oryginalnym otokiem z czapki ORP Orzeł.

Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP29 Dead Mans Hill - "The Daemons of Death" digipack CD 2006
Najnowszy CD Dead Man's Hill zawiera 8 utworów na pograniczu ambient i neoclassical, chóry, orkiestralne aranżacje na smyczki i instrumenty dęte, wspaniałe czyste wokale i charakterystycznych dla DMH rytmów. Zawiera utwór "Masks of Egypt" zamieszczony wcześniej na samplerze promocyjnym WOP.

Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP28 Alle Sagen Ja - "The Voice of Bronze Preludes a Song" digipack CD 2006
Alle Sagen Ja to side projekt Dead Man's Hill o tematyce wojennej. Muzyka złożona z militarnych rytmów, dark ambientowych dźwiękobrazów z pola bitwy, oraz śpiewów i recytacji opowiadających prawdziwe historie i poezje z okresu II Wojny Światowej.

Cena: 30,00 PLN

Więcej »

WOP27 Stahlwerk 9 / Cold Fusion / Rukkanor - "Triumvire" >ltd.660< CD 2006
Mroczna i poetycka wizja burzliwych czasów Rzymskiej Republiki, wojen domowych, triumwiratu i imperium.Triumvire to pakt trzech projektów spod znaku martial industrial - Stahlwerk 9, Cold Fusion i Rukkanor. Przepiękny drewniany box, haftowany złotem welur, złote nadruki i złota płyta CD - 660 kopii w trzech kolorach (czarny, czerwony i szary) - tylko po 220 z każdego. Całkowicie ręcznie wykonane, ręcznie numerowane unikalne limitowane wydawnictwo.


Cena: SOLD OUT

Więcej »

WOP26 Mushroom's Patience & Outofsight - split, digipack CD 2006
Długo oczekiwany album, doskonały split legendy awangardy sceny włoskiej Mushroom's Patience i obiecującego polskiego projektu Outofsight znakomicie przyjętego na składance "Gloria Victis Vae Victis" (WOP 15). 50 minut intrygujących dziwęków i fantastycznych rytmów. Matowy digipack zaprojektowany, jak zawsze przepieknie, przez Michała Karcza.


Cena: 30,00 PLN

Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

 © Rage In Eden 2003 - 2018 Created by AlterNation Music Magazine