AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
Zapisz się do newslettera Rage In Eden

Subscribe          Unsubscribe

LEGER DES HEILS – "Imperium" Nordvargr - "The Secret Barbarous Names" IKON - "Everyone, Everything, Everywhere Ends" (European Version) Psychic TV - "Kondole / Dead Cat" Analfabetism - "Skammen" K.S.K.N.P. - "Death Instruktions" Colossloth - "Heathen Needles" SIEBEN - "Each Divine Spark"

Metus - "Vale of Tears" digipack CD part I
2008-03-20
Debiutancki projekt Marka Juzy to muzyka utrzymana w klimacie darkwave, gothic, neoclassical. Klimaty 4AD, czyli gratka dla fanów takich formacji jak This Mortal Coil lub Arcana . Ciekawy wokal kojarzący się z twórczościa Nicka Cave'a oraz niebanalne teksty to jedne z mocniejszych stron tego albumu. METUS " Vale of Tears" to pierwsza płyta z przygotowywanej trylogii inspirowana historią człowieka w ujęciu biblijnym. Ekskluzywna limitowana edycja digi-pack z dołączoną książeczką z tekstami.
Więcej »

Hot Rain - "Rights of Love" Atum Records CD 2008
2008-03-16
Debiutancki album zespołu z gatunku electro/future pop Hot Rain "Rights of Love" już w sprzedaży! Muzycy za granicą określani są jako polski Covenant z damskim wokalem! Inspiracę czerpali chociażby z takich kapel, jak Covenant, VNV Nation, Mesh, De/Vision, Assemblage 23, Faithless czy Kraftwerk! Kilkadziesiąt minut energetycznego, nowoczesnego i romantycznego grania! Wydawcą jest Atum Records. Niemiecka premiera miała miejsce 8 marca br. Całość materiału została zarejestrowana w Electronic Communication Studio. Ostateczny szlif brzmieniu nadał Brian Hazard (Iris, De/Vision) w swoim Resonance Mastering Studio - USA, a projekt okładki wyszedł spod ręki Michała Karcza, autora artworku płyty "Judgement" VNV Nation.
Więcej »

Dystrybucja Kalinkaland Records w Rage in Eden
2008-02-19
Z przyjemnością informujemy, że Rage In Eden Records rozpoczeło dystrybucje Kalinkaland Records - znakomity, najnowszy album Arcana - "Raspail" ( premiera 29.02.2008 ), długo oczekiwana płyta Chandeen - "Teenage Poetry" ( premiera 28.03.2008 ) i wiele innych wydawnictw Kalinkaland będzie dostępnych poprzez mailorder Rage In Eden Records. Zapraszamy do składania zamowien.

www.kalinkaland.de
www.myspace.com/kalinkaland
Więcej »

Cold Fusion and Rukkanor - "Silk Road"
2008-02-11
Jedwabny Szlak to dawna grupa dróg łączaca Wschód z Zachodem, uczęszczana przez rzemieślników, kupców, pielgrzymów, mnichów, żołnierzy, koczowników i mieszkanców miast od Chin po Morze Śródziemne w trakcie różnych okresów historii. Wiele nurtów w sztuce przenikało się zwłaszcza w obszarze Azji Środkowej, gdzie przemieszały się wpływy starożytnej Grecji, Persji, Indii i Chin. "Silk Road" - split Cold Fusion i Rukkanor to album drogi, łączacy przeszłość z terazniejszoscią, Wschód z Zachodem, klasyczne orientalne kompozycje z nowoczesnymi aranżami. 9 utworow, 43 minuty, CD w digipacku. Limit do 500 kopii, ręcznie numerowanych.
Więcej »

[haven] - "A2982" digipack CD 2008
2008-02-11
"42 minuty 05 sekund. To czas trwania tej płyty. To zakomunikuje dowolny miernik czasu. Nie dajmy sie jednak zwieść zaklęciom tego czarodzieja. Bo już pierwsze dźwięki unieważniają uznane, bezpieczne jego pojecie. I rozpoczynają konstruowanie innych przestrzeni, dziwniejszych. I to jest ostatnia szansa, żeby zrezygnować i zawrócić. W przeciwnym razie, gdy wysłuchacie do końca pierwszy utwór, pozostanie wam jedynie powiedzieć: "Toto, mam wrażenie, że nie jesteśmy w Kansas". I rozpocząć własną, osobną (najdłuższą?) podróż. Co was spotka po drodze? Jakie nieznane lądy, tradycje, niezrozumiałe rytuały, dialekty odkryjecie? Nie jestem pewien. Pewien za to jestem tego, że jeżeli David Lynch podejmie się kiedykolwiek ekranizacji "Alicji w krainie czarów", ścieżka dźwiękowa do tego filmu będzie wypełniona utworami z tej własnie płyty..." Victoire Vrist "Le Figuro". 10 utworów, 42 minuty, CD w digipacku.
Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 © Rage In Eden 2003 - 2019 Created by AlterNation Music Magazine