AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
Zapisz się do newslettera Rage In Eden

Subscribe          Unsubscribe


Metus - "New Dawn" digipack CD part II
2008-03-20
"New Dawn" to druga czesc trylogii. Czlowiek i jego walka z przeciwnosciami i niedoskonaloscia ale rowniez wiara w zmiany, w wyzwolenie z ucisku i przebaczenie. Nowy krazek niesie ze soba niesamowita atmosfere przeplatajacych sie swiatla, mroku i glebokich odchlani . Mocne partie bebnow i melancholijne partie smyczkow. Wszystko to w pelnej smutku ale i nadziei atmosferze, ktora ponad wszystkim kreuje niski, bardzo ciekawy wokal Marka Juzy jeszcze wyrazniej podkreslony w porownaniu do pierwszej czesci. Dzieki oryginalnej atmosferze jest to kolejna swietna plyta dla wszystkich fanow takich klimatow jakie tworzyly Dead Can Dance, Arcana czy This Mortal Coil.


Więcej »

Metus - "Vale of Tears" digipack CD part I
2008-03-20
Debiutancki projekt Marka Juzy to muzyka utrzymana w klimacie darkwave, gothic, neoclassical. Klimaty 4AD, czyli gratka dla fanów takich formacji jak This Mortal Coil lub Arcana . Ciekawy wokal kojarzący się z twórczościa Nicka Cave'a oraz niebanalne teksty to jedne z mocniejszych stron tego albumu. METUS " Vale of Tears" to pierwsza płyta z przygotowywanej trylogii inspirowana historią człowieka w ujęciu biblijnym. Ekskluzywna limitowana edycja digi-pack z dołączoną książeczką z tekstami.
Więcej »

Hot Rain - "Rights of Love" Atum Records CD 2008
2008-03-16
Debiutancki album zespołu z gatunku electro/future pop Hot Rain "Rights of Love" już w sprzedaży! Muzycy za granicą określani są jako polski Covenant z damskim wokalem! Inspiracę czerpali chociażby z takich kapel, jak Covenant, VNV Nation, Mesh, De/Vision, Assemblage 23, Faithless czy Kraftwerk! Kilkadziesiąt minut energetycznego, nowoczesnego i romantycznego grania! Wydawcą jest Atum Records. Niemiecka premiera miała miejsce 8 marca br. Całość materiału została zarejestrowana w Electronic Communication Studio. Ostateczny szlif brzmieniu nadał Brian Hazard (Iris, De/Vision) w swoim Resonance Mastering Studio - USA, a projekt okładki wyszedł spod ręki Michała Karcza, autora artworku płyty "Judgement" VNV Nation.
Więcej »

Dystrybucja Kalinkaland Records w Rage in Eden
2008-02-19
Z przyjemnością informujemy, że Rage In Eden Records rozpoczeło dystrybucje Kalinkaland Records - znakomity, najnowszy album Arcana - "Raspail" ( premiera 29.02.2008 ), długo oczekiwana płyta Chandeen - "Teenage Poetry" ( premiera 28.03.2008 ) i wiele innych wydawnictw Kalinkaland będzie dostępnych poprzez mailorder Rage In Eden Records. Zapraszamy do składania zamowien.

www.kalinkaland.de
www.myspace.com/kalinkaland
Więcej »

Cold Fusion and Rukkanor - "Silk Road"
2008-02-11
Jedwabny Szlak to dawna grupa dróg łączaca Wschód z Zachodem, uczęszczana przez rzemieślników, kupców, pielgrzymów, mnichów, żołnierzy, koczowników i mieszkanców miast od Chin po Morze Śródziemne w trakcie różnych okresów historii. Wiele nurtów w sztuce przenikało się zwłaszcza w obszarze Azji Środkowej, gdzie przemieszały się wpływy starożytnej Grecji, Persji, Indii i Chin. "Silk Road" - split Cold Fusion i Rukkanor to album drogi, łączacy przeszłość z terazniejszoscią, Wschód z Zachodem, klasyczne orientalne kompozycje z nowoczesnymi aranżami. 9 utworow, 43 minuty, CD w digipacku. Limit do 500 kopii, ręcznie numerowanych.
Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 © Rage In Eden 2003 - 2023 Created by AlterNation Music Magazine