AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
Zapisz się do newslettera Rage In Eden

Subscribe          Unsubscribe

Anthesteria - "Eis" Kryptogen Rundfunk - "Liquid Circuits" Creation VI & Uhushuhu - "Δ" Closing The Eternity - "Forever and a Day" REUTOFF "No One's Lullabies" BARDOSENETICCUBE & SHINKIRO "Inner and Outer Space" GITANE DEMONE QUARTET "Past The Sun" ECHO WEST - Pagan City Ghosts

NOWE PŁYTY W DYSTRYBUCJI RAGE IN EDEN RECORDS
2008-08-29
Tym razem w tym krótkim biuletynie chcielibyśmy poinformować Was, że ropoczęliśmy właśnie dystrybucję na zamówienie wielu interesujących tytułów z różnych wytwórni . Pełną listę można pobrać tu ( DISTRO ).
Więcej »

Compulsive Shopping Disorder - "In The Cube"
2008-06-29
Śmiałe i oryginalne aranżacje, gęste duszne elektroniczne brzmienia, agresywne industrialne frazy, melancholijne melodie i zimny beznamiętny głos. Tam gdzie mrok i dźwięki stają się jednym COMPULSIVE SHOPPING DISORDER spotyka się z tobą sam na sam.
Oto jest wreszcie szansa by zwolnić rytm, zatrzymać się na chwilę, spojrzeć w lustro i otworzyć się od wewnątrz. Dotykając własnych ułomności odzyskasz wrażliwość utraconą w przygnębiającej przestrzeni życia.
Więcej »

Infestation - "Bastion Intouchable"
2008-06-29
INFESTATION to projekt militarno industrialny Louisa Carriera. Płomienne orkiestralne struktury, gwałtowne lawiny bębnów, które nadają rytm i ożywiają zgiełk wojennej narracji. Wywołując tematy związane z walką o zachowanie dziedzictwa kulturalnego, projekt opisuje niekończącą się determinację mniejszości francuskiej w prowincji Québec, która przetrwała wieki asymilacji i daje sobą jasne świadectwo, że ta walka nie jest bezcelowa.
Więcej »

Cold Fusion and Rukkanor - "Wunderwaffe"
2008-05-27
Pięciolecie działalności War Office Propaganda / Rage In Eden chcielibysmy upamiętnić reedycją naszego klasyka - splitu Cold Fusion i Rukkanor - "Wunderwaffe". Znakomicie przyjęty album martial industrial po wersjach V-1 i V-2, powraca w ostatniej odsłonie: V-3. Album zawiera dwa dodatkowe utwory pochodzące z sesji "Wunderwaffe" i oryginalną, stylową oprawę graficzną zaprojektowaną przez Michała Karcza. Całkowity czas to 42 minuty, 8 utworów. Digipack, limitowany do 500 sztuk.
Więcej »

Przesiadamy sie na nowy serwer
2008-05-06
Przesiadamy się na nowy serwer, w związku z tym moga wystąpić problemy w dostępie do naszego sklepu www.rageineden.org. Za problemy przepraszamy.
Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 © Rage In Eden 2003 - 2017 Created by AlterNation Music Magazine