AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
Zapisz się do newslettera Rage In Eden

Subscribe          Unsubscribe

Anthesteria - "Eis" Kryptogen Rundfunk - "Liquid Circuits" Creation VI & Uhushuhu - "Δ" Closing The Eternity - "Forever and a Day" REUTOFF "No One's Lullabies" BARDOSENETICCUBE & SHINKIRO "Inner and Outer Space" GITANE DEMONE QUARTET "Past The Sun" ECHO WEST - Pagan City Ghosts

Wywiad z Analog Angel
2009-11-27
Wywiad z Derekiem, John'em i Robertem ze szkockego zespołu ANALOG ANGEL. Po długiej nieobecności w biznesie muzycznym wracają z nowym albumem DISCHORD. Zgodzili sie odpowiedzieć na parę pytań dotyczących najnowszych wydarzeń jak również tych z dalekiej przeszłości. ANALOG ANGEL.


Więcej »

Sect - "Imperative"
2009-10-16
Na drugim albumie Łukasz Maj, stojący za projektem Sect powraca w swoim najmocniejszym i najbardziej dojrzałym do tej pory wcieleniu. Tym razem otrzymujemy muzykę bardziej bombastyczną, wojenno-industrialną w swym wyrazie niz na debiucie. Od tamtej pory Sect poszerzył swoje pomysły, wplótł je w orkiestralne aranżacje, tak więc na "Imperative" otrzymujemy dojrzały, potężny kawał muzyki w stylu Arditi, Karjalan Sissit, Sophia czy Predella Avant. Majestatyczne, groźne, mroczne, czasem agresywne, gwałtowne symfoniczne dźwięki zaklęte w mroczny, konceptualny album z doskonałym wyważeniem bombastycznych i melancholijnych fragmentów powinny usatysfakcjonować zarówno fanów martial industrialu, jak i entuzjastów neoklasycznych orkiestrowych aranżacji. 12 utworów, 46 minut, CD w 3-skrzydełkowym digipacku zaprojektowanym przez Michała Karcza. 
Więcej »

Osoka - "Caustic Smoke"
2009-10-16
Rage in Eden prezentuje debiutancki album rosyjskiej, pochodzącej z Rostowa nad Donem eksperymentalno rockowej grupy Osoka. Muzyka zespołu pozostaje pod wpływami sludge i doom metalu, z solidnym podłożem stoner rocka, do dark ambientu i industrialu na przeciwnym biegunie. Może być powiązana z pojęciami post-rock, post-metal. Inspiracją dla Osoki są takie grupy jak Cult of Luna, Neurosis, Isis, Meatjack, Khanate, Nadja, Sunn O))), Halo. "Caustic Smoke" to jeden, rozbudowany 45-minutowy utwór, powolny, miażdżący z ciężkimi sekcjami przesterowanych gitar przeplatanych dark ambientowymi i industrialnymi interludiami. CD w 3-skrzydełkowym digipacku zaprojektowanym przez Michała Karcza.
Więcej »

Rukkanor - "Requiem for K-141 Kursk" CD BOX 2009
2009-09-12
Reedycja dawno niedostępnej, legendarnej juz pozycji, tym razem również wyłącznie w limitowanym nakładzie 118 tłoczonych CD w drewnianym boxie.

Więcej »

Analog Angel (Dr. Strangelove)
2009-04-15
Rage In Eden Records informuje, że podpisało kontrakt z Analog Angel, szkocką grupą znaną poprzednio jako Dr. Strangelove. Analog Angel wywodzi się wprost z rewolucji syntezatorowej lat 80-tych i brzmi podobnie do Depeche Mode, jak mozna usłyszec na starym video ( link poniżej ). Zespół rozpoczął nagrywanie nowego materiału w grudniu 2008. Nowe utwory do posłuchania na www.analog-angel.com i www.myspace.com/intheanalogueshadows. Debiutancki album ukaże się niedługo nakładem Rage In Eden Records.
Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 © Rage In Eden 2003 - 2017 Created by AlterNation Music Magazine