AKTUALNOŚCI WYDAWNICTWA KONTAKT SKLEP LINKI MERCHANDISE
Zapisz się do newslettera Rage In Eden

Subscribe          Unsubscribe


Ad Ombra - "Almost Eternity" BOX
2011-12-09
Po dwóch latach od wydania „Magna Charta Illusorum”, Ad Ombra powraca z albumem zatytułowanym „Almost Eternity - Handmade beliefs for the nostalgic lambs”. Album prezentuje 10 orkiestralnych kompozycji.  Ad Ombra znamy z poprzednich płyt, skomplikowane melodie, zmiany tempa, dramatyczne zwroty i piękny operowy głos, to wszystko słyszeliśmy na poprzednich płytach i ponownie usłyszymy na  „Almost Eternity”. Muzyka dopracowana do perfekcji, zdecydowanie zadziałała magia 3 płyty!  Najbardziej dopracowany album Ad Ombra.
Polecam!
Limitowana edycja w drewnianym pudełku  limitowana do 33 egzemplarzy.
Więcej »

Dwa wywiady, The True Will i Rage in Eden Records
2011-09-07
Dwa wywiady, pierwszy przeprowadzony z Jimem z The True Will przez portal Necroweb.de, wywiad w języku niemieckim, link:
http://www.necroweb.de/magazin/interview-mit/the-true-will/

i następny wywiad, tym razem ze mną;) Elmuzyka.blogspot.com, wywiad w języku polskim, link:
http://elmuzyka.blogspot.com/2011/09/marcin-bachtiak-muzyka-moja-pasja.htm
zapraszam do lektury.
Więcej »

Cold Fusion - "Architecture" digiCD and BOXCD NEW
2011-09-06
Po 4 latach od płyty "Simmetria" Cold Fusion wydaje premierowy materiał. „Architecture” to połączenie najlepszych fragmentów płyty „Occupatria” i „ Simmetria”. Mocne orkiestralne aranżacje, wyraźny i pulsujący rytm.
Wydanie specjalne w drewnianym pudełku z dodatkową płytą CDr limit 52 sztuki.
Okładkę zaprojektował Łukasz Pawlak z REQUIEMSTUDIO.PL
Więcej »

Liyr - "Sub Terra Inferis" digiCD and BoxCD NEW
2011-09-06
Liyr powraca z nowym materiałem po wydaniu debiutanckiego albumu "Fragments of Dust". Na "Sub Terra Infernis" Liyr wnika w głębię ludzkiej duszy z własną wizją - mocne, mroczne, orkiestralne aranże i pompatyczne rytmy. Lecz tym razem Aleksandra dołączyła do Svena aby nadać muzyce Liyr melancholijny rys.Wydanie specjalne w drewnianym pudełku z dodatkową płytą CDr limit 54 sztuki. Okładkę zaprojektował Łukasz Pawlak z REQUIEMSTUDIO.PL
Więcej »

Pale Roses - "Unveiled"
2011-04-12
PALE ROSES to projekt z Francji grający neofolk. Opiera się przede wszystkim na grze gitary akustycznej, fortepianu i wokalach. Teksty inspirowane są historią (pierwsza i druga wojna światowa), mitologią (celtycką, nordycką i grecką). Prezentowany album jest drugą oficjalną płytą Pale Roses, 11 utworów o wojnie, melancholii i pogańskich korzeniach Europy w  stylu SOL INVICTUS, FIRE+ICE, DEATH IN JUNE, CURRENT 93 czy STRENGTH THROUGH JOY. Okładkę zaprojektował Łukasz Pawlak z REQUIEMSTUDIO.PL

PALE ROSES
Arnaud Spitz - all guitars, bass and vocals.
Benoît Sangoď - sounds and percussion.
Więcej »


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 © Rage In Eden 2003 - 2023 Created by AlterNation Music Magazine